SILVESTROVSKÝ BOX

Novinka Tip
349 Kč
Skladem

Dárkový box

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čeká vás silvestrovská oslava u přátel či rodiny a nechcete přijít s prázdnou?

Silvestrovský box plný netradičních dobrot jistě překvapí a potěší každého hostitele! S Rumíky a Giníky si můžete užít zábavu během večera, k tomu uzobávat arašídy a luxusní kávička s příchutí Šampaňského a Jahod šampaňském pak přijde vhod ráno po probdělé noci jako životabudič ;)

Výhodou boxu je i to, že ho nemusíte dále balit a pohodlně ho přinesete v jedné ruce.

Silvestrovský box obsahuje tyto dobroty:

  • Šampaňské - zrnková káva 100% arabika, 60g
  • Jahody v šampaňském - zrnková káva 100% arabika, 60g
  • Rumíci - luxusní balení, 50g 
  • Ginící - luxusní balení, 50g 
  • Slané arašídy, 90g

Jak připravit Rumíky a Giníky? 1 až 3 medvídky zalijte teplou vodou a pozorujte jejich přeměnu v lákavý nealko nápoj chutnající po rumu a cole a ginu s tonicem. 

Luxusní kávy s příchutí Šampaňského a Jahod v šampaňském nádherně voní a ještě lépe chutnají. Patří mezi top nejoblíbenější kávy. 

Složení:

Šampaňské - káva 100% zrnková arabica, aroma šampaňské (3%)

Jahody v šampaňském - káva 100% zrnková arabika, aroma jahody v šampaňském (3%)

luxusní Rumíci:  cukr, glukózový sirup, želatina, voda, koncentrovaná šťáva z bílých hroznů, kyselina citrónová; barvivo (karamelizovaný cukrový sirup), aromata, extrakt z bílého čaje 1%, přírodní ovocné sladidlo, koncentrát jablečné šťávy, koncentrovaná meruňková šťáva, koncentrovaná hrušková šťáva, karnaubský vosk.luxu

luxusní Giníci: cukr, glukózový sirup, želatina, voda, koncentrovaná šťáva z bílých hroznů, kyselina citrónová; přírodní aroma, extrakt z bílého čaje 1%, přírodní ovocné sladidlo, koncentrát jablečné šťávy, koncentrovaná hrušková šťáva, koncentrovaná meruňková šťáva, karnaubský vosk.

Slané arašídy: podzemnice olejná, jedlá sůl (max. 1%)